Ogłoszenia 23.09.2018 r.

OGŁOSZENIA -  23 września 2018 r.
XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA


[1]   W dniach 24 i 25 września odprawiać się będzie w naszym kościele 40-godzinne nabożeństwo. 
        Nabożeństwo to polega na uwielbieniu Chrystusa Eucharystycznego przez uczestnictwo we mszy świętej i adorację Najświętszego Sakramentu.
       Msze z kazaniami o 7:00, 10:00 i 17:00.   Serdecznie  zapraszam !
[2]   Odpust parafialny przeżywać będziemy 7 października.
Ponieważ o godz. 12:00 sprawować będziemy główną mszę odpustową, msza dla dzieci będzie odprawiona o godz. 10:00. 
Po tzw. sumie odpustowej odbędzie się procesja eucharystyczna, stąd potrzebna jest asysta w pełnym składzie.

[3] 
  Przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej odbędzie się 23 września o godz. 12:00.  Hala  MOSiR  przy ul. Trębickiego.
       26 września (środa) w szkole "dwójce" przy ul. Grota-Roweckiego odbędzie się spotkanie informacyjne o programie dopłat do termomodernizacji budynków i dopłat do wymiany pieców.

[4]  Przyjmujemy zapisy na zjazd Róż Żywego Różańca, który odbędzie się w pierwszą sobotę października w Parafii Nowa Osuchowa (w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski).
[5]  W najbliższy piątek – 28 września – o godz. 15:00  Koronka do Miłosierdzia Bożego przy budynku ratusza. Zapraszam na tę modlitwę.
W sobotę będziemy obchodzić święto  Świętych  Archaniołów  Michała, Gabriela i Rafała. 
[6]  Komunikat kurii diecezjalnej:  W sobotę – 6 października 2018 r. na PGE Narodowy w Warszawie odbędą się ogólnopolskie, jednodniowe rekolekcje dla młodzieży, organizowane przez Fundację „Sms z Nieba”.  Przebiegać one będą pod hasłem: „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”.  Więcej informacji na temat programu oraz możliwość nabycie biletów znajduje się na stronie internetowej: www.stadionmlodych.eu.